Teenused

Jäätmekäitlus

Jäätmete kogumine, jäätmevedu, taaskasutamist ja kõrvaldamine. Oleme spetsialiseerunud sega-ehitusjäätmete kogumisele ja veole, milleks tavapäraselt kasutatakse erimahulisi (5-15 m3) konteinereid. Innovatiivse lahendusena saame jäätmete kogumiseks pakkuda 1 m3 Big-Bag kotte.
kokkuleppel
Võta ühendust

Prügikonteinerite rent

Meie valikus on kaheksa konteinerit: kõige väiksem 1 m3 (Big-Bag kott) ja suurim 30 m3. Max lubatud kaal on 10 tonni. Vaata meie tellimiskeskkonda ja telli konteiner mugavalt vaid mõne klikiga.
alates 79 €
Võta ühendust Loe lähemalt

Lammutustööd

Teostame hoonetele nii osalist kui ka täielikku lammutamist enda käsutuses oleva masinapargiga. Lammutusteenus sisaldab lammutuskava planeerimist, lammutustöid, tekkinud jäätmete äravedu ja nende käitlust.
kokkuleppel
Võta ühendust

Kaeve- ja pinnasetööd

Osutame erinevaid kaeve-, pinnase- ning maaparandustöid. Meie suure kogemusega töötajad ja spetsiaalne masinapark tagavad suurepärase tulemuse.
kokkuleppel
Võta ühendust

Ehituseelsed tööd

Tihtipeale on lammutamine tihedalt seotud järgneva ehitustegevusega – vanu hooneid demonteerides ja eemaldades tehakse ruumi uutele ehitistele.
kokkuleppel
Võta ühendust Loe lähemalt

Puksiirteenused

Pukseerimine, autoabi, remonttööd, parkla ja muud teenused. Vaata lähemalt puksiirteenused.com

Majutus

Mereäärne Jaaguranna Lillelaager Pärnumaal pakub puhkamise võimalust nii bangalos kui telgis. Loe lähemalt meie koostööpartneri veebilehelt: jaaguranna.ee/majutus-telkimine/.

Käitlus OÜ-le on väljastatud keskkonnaluba nr KL-512078. Jäätmekäitluskoha aadress on Savi 36A Pärnu linnas.